آیا همه زنان ارگاسم را تجربه می کنند؟

ارگاسم در زنان

آیا در همه زنها انزال وجود دارد؟

با توجه به اینکه در همه زنها غده پروستات وجود دارد بنظر می رسد در همه آنها نیز مایع انزال تولید می شود ،هر چند ممکن است خودشان هم از امر آگاه نباشند.این مایع ممکن است درحجمی بسیار کم تولید و بدون آنکه زن از ترشح آن مطلع شود بصورت مخلوط با سایر مایعات خروجی بدن او در حین فعالیت ج.نسی خارج شود.
با توجه به مشاهده PAP در لباس زیر زنان ، بنظر می رسد ترشحات منظم پروستات در ایجاد رطوبت در فرج زن نقش داشته باشد.در غیاب یا در هنگام برانگیختگی جنس.ی سرریز مایع پروستات ممکن است بصورت چکه ای و از طریق مجاری ادرار دفع گردد.

ترشح این مایع می تواند از طریق تجمع خونی در بافتهای اطراف که خود حاصل فشار وارد شده بر دیواره واژینال در هنگام برانگیختگی ج.نسی یا تحریک درونی است ایجاد گردد.ترشح مایع پروستات در هنگام اورگاسم احتمالاً توسط انقباض ماهیچه های لگنی صورت می گیرد.
باید توجه داشت که هر چند حجم مایع انزالی از یک زن به زن دیگر متفاوت است با این حال هیچ یک از آنها کنترلی در حجم ترشح آن ندارند.

در بررسی بعمل آمده در یک تحقیق اینترنتی زنان بسته به نوع فعالیت جن.سی شان درجات متفاوتی از انزال را در حین هر فعالیت گزارش کرده اند که عبارت است از:

در هنگام برانگیختگی جن.سی۴۰ درصد
در هنگام اورگاسم ۳۳درصد
در هنگام خود ارضایی ۴۱ درصد
در کنار شریک جنسی مرد :
تحریک دستی فرج ۲۳ درصد
لیسیدن فرج ۱۸ درصد
 تحریک دستی مهبل با انگشتان ۱۹ درصد
تحریک از طریق آلت مصنوعی یا اشیاء مشابه ۱۰ درصد
نزدیکی طبیعی ۱۹ درصد
 تحریک مقعدی ۴ تا ۶ درصد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *