آیا شما هم دچارزودانزالی هستید؟ با این مقاله همراه باشید.

زودانزالی

زودانزالی مشکل شایعی است که در بین زوجین ایجاد مشکلات دیگری میکند
بسیاری از آقایان از سرد مزاجی همسر خود بعد از گذشت زمان گلایه دارند،این افراد باید بدانند یکی از دلایل این موضوع عدم ارضای جنسی زن
در رابطه جنسی میباشد.
اما چاره این مشکل چیست؟
بسیاری از افراد به درمان دارویی و استفاده از برخی داروها مانند ترامادول روی می آورند،
در صورتی که در موارد زیادی نیاز به درمان دارویی نیست و استفاده از ترامادول و… نیز عوارض جبران ناپذیری دارد.
باید ابتدا ریشه زود انزالی شناخته شود،اضطراب و استرس یکی از عوامل اصلی ایجاد و تشدید زودانزالی میباشد،اگر دچار این مشکل هستید به درون خودتان رجوع کنید و ریشه این اضطراب ها را شناسایی و رفع کنید
در پکیج مشاوره نلفنی به شما کمک خواهد شد اضطراب را شناسایی و رفع کنید،اگر فاصله روابط زناشویی شما طولانی است به حداقل برسانید زیرا یکی از دلایل این مشکل فاصله طولانی بین روابط است که منجر به برانگیختگی هیجانی و زودانزالی میشود.
لازم است سبک زندگی و الگوی تغذیه ای خود را تغییر دهید یک برنامه ساده غذایی ۶ هفته ای برای شما در نظر گرفته شده است که به بهبود وضعیت زودانزالی شما کمک میکند.
از همسر خود برای رفع این مشکل کمک بگیرید این مشکل تاثیر زیادی بر روابط زناشویی و عاطفی شما گذاشته و مستلزم همراهی طرفین است.
محیط آرام و بی دغدغه ای را برای رابطه انتخاب کنید.
نکات گفته شده به شما در رفع زودانزالی کمک خواهد کرد چنانچه نیاز به مشاوره و برنامه های تکمیلی بیشتر داشتید با مشاوره تلفنی رفع زود انزالی بدون دارو با شماییم،
جهت هماهنگی برای مشاوره با شماره ۰۱۱۴۳۰۸۷۰۹۷ شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ الی ۲۰ تماس بگیرید.
همچنین جزوه آموزشی برای شما تهیه کردیم که از طریق لینک (اینجا کلیک کنید)  میتوانید با قیمت مناسب و پشتیبانی یک هفته ای روانشناس بهره مند شوید.

برای تهیه جزوه آموزشی اینجا کلیک کنید

سوالات متداول

مدت زمان مشاوره چقدر است؟
زمان مشاوره ۳۰ الی ۴۵ دقیقه میباشد و در صورت لزوم و تشخیص دو بار انجام خواهد شد.
هزینه مشاوره چقدر است؟
هزینه مشاوره تلفنی ۷۵هزار تومان میباشد که در ایام خاص (سه شنبه و دوشنبه) با تخفیف ۵۰هزار تومان خواهد بود. که بعد از واریز مبلغ زمان مشاوره با شما هماهنگ خواهد شد.
چه چیزهایی در این مشاوره یاد میگیرم؟

اصلاح سبک زندگی و غذایی
روش صحیح رابطه جنسی
کنترل انزال با روش ها و تکنیک های خاص
برنامه غذایی ویژه
شناسایی علل زودانزالی در شما و درمان آن

چطور برای مشاوره اقدام کنم؟
بعد از واریز مبلغ مشاوره به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۱۰۴۵۷۶۵۷۶۳ بنام مصطفی قربانی و اطلاع از واریز مبلغ جهت تعیین وقت مشاوره با شما تماس گرفته خواهد شد. تماس از طرف ما برقرار میشود و برای شما رایگان است.